Strona główna -> Obieranie i szatkowanie warzyw

Obieranie i szatkowanie warzyw

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju maszyn do pakowania i nie tylko. Znajdują one swoje zastosowanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych działających w różnych branżach. Oferowane automaty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Propozycja naszej firmy to między innymi urządzenia do obierania i szatkowania warzyw.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim ocieraczkę korundową. Służy ona do szybkiego oraz w pełni zautomatyzowanego usuwania skórki z warzyw, takich jak na przykład ziemniaki, marchew czy imbir. Urządzenie posiada obracające się walce, które mając styczność z warzywem pozbawiają go zewnętrznej łupiny. Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, gdyż może obsłużyć nawet 1500 kg produktów w czasie 1 godziny.

Oprócz tego propozycja naszej firmy to również obieraczka nożowa do ziemniaków i marchwi. W skład automatu wchodzi podajnik oraz myjka. Urządzenie jest w stanie obrać nawet 600 kilogramów warzyw w ciągu 1 godziny, co sprawia, że znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w małych zakładach, ale również w bardzo dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Maszyny do warzyw – co jeszcze oferujemy?

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się obieraczka do cebuli. Jej wyjątkowość polega na tym, że całość prac jest realizowana bez użycia noża. Cebule są bowiem obierane przy pomocy sprężonego powietrza. Automat ma możliwość kontrolowania głębokości obierania, co sprawia, że sprosta oczekiwaniom każdej z osób. Dodatkowo warto wspomnieć, że urządzenie charakteryzuje się niskim poborem energii, dzięki czemu dba o aspekt ekonomiczny przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn dostarczanych przez naszą firmę, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Prezentujemy również szatkownice do warzyw i owoców, które są dostępne w różnych wariantach oraz konfiguracjach. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

© 2016

MCFruit.pl
ul. Długa 30a
23-407 Tereszpol
woj. lubelskie
info@mcfruit.pl
mcfruit@mcfruit.pl

tel. +48 502639627
tel. +48 509662785
tel. +43 68110277054