Strona główna -> Maszyny pakujące

Maszyny pakujące

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju urządzeń pakujących. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Maszyny odznaczają się wysoką wydajnością pracy, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie nie tylko w małych zakładach, ale również w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Saszetkarka

Propozycja naszej firmy to między innymi saszetkarka. Może być wykorzystywana do obsługi produktów spożywczych, takich jak na przykład płatki owsiane, sól, cukier, orzechy, nasiona czy też chipsy. To, czym charakteryzuje się urządzenie to przede wszystkim duża precyzja pracy. Automat ma zdolność dokładnego odmierzenia wagi, co sprawia, że do opakowania trafia ściśle określona ilość produktów. Praca urządzenia jest bardzo prosta. Specjalne korytka wsypują artykuły do opakowań, a zastosowany mechanizm odcina folię w wyznaczonym miejscu. Wszystko dzieje się w pełni automatyczny, co chroni całą linię produkcyjną przed powstawaniem jakichkolwiek błędów.

Pionowa maszyna pakująca z naważarką

Oprócz tego propozycja naszej firmy to również pionowa maszyna pakująca. Może być wykorzystywana przede wszystkim do obsługi produktów, takich jak owoce, warzywa, suszone grzyby czy też ciastka. Zastosowana waga pozwala na dokładne odmierzenie wagi produktów, a zastosowany mechanizm umieszcza je we wcześniej przygotowanych opakowaniach.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszy się również automatyczna pakowaczka próżniowa. Urządzenie jest wykorzystywane do pakowania produktów żywnościowych w taki sposób, by zachowywały swoją świeżość przez możliwie długi czas. Zadaniem maszyny jest wypompowanie całego powietrza z wnętrza opakowania, a następnie jego dokładne owinięcie folią. Automat posiada liczne systemy bezpieczeństwa, których zadaniem jest ochrona pracowników podczas pracy.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

© 2016

MCFruit.pl
ul. Długa 30a
23-407 Tereszpol
woj. lubelskie
info@mcfruit.pl
mcfruit@mcfruit.pl

tel. +48 502639627
tel. +48 509662785
tel. +43 68110277054