Strona główna -> O nas

logoO Nas

Firma MCFruit zajmuje się wdrażaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie projektu i budowy prasy taśmowej do wyciskania owoców, a także linii oraz maszyn do produkcji soków owocowych lub warzywnych. Nasze rozwiązania technologiczne świetnie nadają się również do implementacji w innych gałęziach przemysłu spożywczego – na przykład w browarnictwie czy winiarstwie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi mobilną tłocznię soków, dozownik ślimakowy, pasteryzator płytowy i rurowy do soków, podajnik taśmowy, rozdrabniacz, suszarnię oraz myjkę do owoców. Aby sprostać Twoim wymaganiom, współpracujemy z najlepszymi firmami w Europie.

Dynamicznie rozwijająca się produkcja świeżych, naturalnych soków z owoców i warzyw, a także cydr (na bazie tłoczenia soku z jabłek), stają się polską specjalnością, które zyskują ogromną popularność poza granicami kraju. Dla producentów wyżej wymienionych trunków proponujemy urządzenia do przerobu (w tym profesjonalną przemysłową wyciskarkę do soków), przechowywania i pakowania pochodzące od renomowanej marki, niemieckiej firmy GG-technik.

Serwis

Zapewniamy pełen zakres serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w systemie 48-service. Każdy nasz Klient jest przeszkolony podczas pierwszego uruchomienia sprzętu, otrzymując wskazówki technologiczne w zakresie produkcji soków naturalnych za pomocą prasy taśmowej do owoców i warzyw. W pierwszych dniach po uruchomieniu maszyn możesz mieć wiele wątpliwości i pytań w zakresie ich obsługi, dlatego w tym okresie jesteśmy szczególnie blisko Ciebie, służąc doraźną pomocą.

Gwarancja

Przez cały czas gwarancji oferujemy serwis, a po jej wygaśnięciu serwis pogwarancyjny. W siedzibie firmy znajduje się magazyn części zamiennych, z którego zaraz po zgłoszeniu usterki zostaje wysłany zamiennik. Na życzenie Klienta dojeżdżamy również we wskazane miejsce i usuwamy usterkę.

© 2016

MCFruit.pl
ul. Długa 30a
23-407 Tereszpol
woj. lubelskie
info@mcfruit.pl
mcfruit@mcfruit.pl

tel. +48 502639627
tel. +48 509662785
tel. +43 68110277054